Podstrona: Zajęcia w formie zdalnej / Wizytówka pracownika PRz

Zajęcia w formie zdalnej

16-03-2020 r.
, red. Aneta Kuś

W czasie zajęć zdalnych obowiązują zasady ustalone przez Władze uczelni, a przekazane przeze mnie Studentom w formie mailowej. Proszę o regularne sprawdzanie poczty studenckiej. W czasie pracy zdalnej jestem dostępna dla Studentów za pośrednictwem maila: a.kus@prz.edu.pl oraz komunikatora Skype (kontakt przekazany Studentom mailowo). Dostępność dotyczy czasu zajęć (czwartki 8:45-17:15) oraz piątki (10:30-13:45) oraz czasu konstultacji (czwartki 17:30-19:00 i piątki 8:30-10:00).

Powrót do listy aktualności